Bugaboo Buffalo

NOWOŚĆ!!!
 
W Polsce pojawienie sie wózka zaplanowane jest na jesien 2013 roku. Podobnie jak wszystkie wózki Bugaboo cechował się będzie wysoką jakoscią wykonania, eleganckim wygladem, innowacyjną funkcjonalnoscią, łatwoscią prowadzenia. Zaprojektowany z myslą o wycieczkach terenowych, dlatego tez Bugaboo Buffalo musi miec każdy rodzic kochający odkrywać nowe miejsca wraz ze swoim dzieckiem.
 
Niezależnie od tego, czy używany bedzię w zatłoczonej miejskiej dzungli, czy podczas wyjazdów za miasto, najnowszy wózek Bugaboo idealnie sprawdzi sie w każdych warunkach.
 
Wszechstronny oraz solidny Bugaboo Buffalo posiada mozliwość złożenia stelaża wraz z siedziskiem. Wózek Bugaboo Buffalo będzie zestawem głeboko spacerowym, który będzie przeznaczony dla dziecka o wadze do 23 kg. Dodatkowo przestronny koszyk na zakupy umożliwia przewóz artykułów do 10 kg, a rączka wytrzymuje obciażenie do 6 kg.
 
Baza Bugaboo Buffalo będzie dostępna w kolorze czarnym oraz beżowym a wkładki w kolorach kremowym, czerwonym, różowym, czarnym i niebieskim petrol oraz royal.
 
Wiecej dodatkowych informacji pojawi sie blizej premiery wózka.
Jezeli maja Panstwo jakies pytania, prosimy o kontakt bezposrednio z dystrybutorem.
 
 
 
Stat4u